Zawieszki

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Naturalne, ekologiczne zawieszki zapachowe - prawdziwe, cudnie pachnące i w dobrym guście.

Szukasz luksusowego, naturalnego odświeżającego zapachu do samochodu lub swojego domu? Nasze naturalne zapachy to doskonałe perfumy, które poprawią samopoczucie i orzeźwią twój umysł nadając twojej przestrzeni niepowtarzalny zapach.

W przeciwieństwie do niektórych marek nie używamy syntetycznych olejków zapachowych- które z natury czerpią jedynie nazwy zapachów. Używamy wyłącznie certyfikowane naturalne olejki eteryczne najczęściej pozyskiwanych z roślin, kwiatów, nasion, korzeni, liści i łodyg.

Zapraszamy do odkrycia naszych naturalnych, ekologicznych zapachów zamkniętych w szkle – skromnych buteleczek, które zaskoczą Cię swoją jakością, długotrwałością i korzyściami dla zdrowia. Przed zakupem dokładnie zapoznaj się z opisem danego zapachu, aby dowiedzieć się więcej o zaletach naturalnych olejków eterycznych!

 

Ekologiczne, naturalne zapachy wam tego nie zrobią!

Mdłości, bóle głowy, trudności z oddychaniem lub wysypka alergiczna. To najczęstsze objawy przebywania w pomieszczeniach w towarzystwie tanich syntetycznych zapachów i aromatów. Owszem, pięknie pachną, czasami są nawet intensywniejsze od tych naturalnych natomiast nie trzeba być znawcą by czuć, że to, co wdychamy jest szkodliwe dla naszego zdrowia.

 

Co zatem znajduje się w składzie syntetycznych zapachów? 

Pochodne toluenu, benzenu, aldehydów i szeregu innych substancji, które przyczyniają się do wielu chorób. Bardzo często takie informacje są nam przekazywane w prasie, niestety często udajemy, że tego nie widzimy. 

 

 

Naturalne zapachy, jako oryginalne perfumy samochodowe?

Nasze zapachy są najczęściej stosowane jako naturalne perfumowe odświeżacze powietrza do samochodów. Aby nadać wnętrzu przyjazną atmosferę, wieszamy je na lusterku a zapach w buteleczce utrzymuję się tygodniami.

Warto pamiętać, że do buteleczki możemy z czasem dolać inny zapach. Butelki do olejków eterycznych są zazwyczaj tańsze, dlatego sam zapach możemy zakupić znacznie taniej a poprzez załączony kroplomierz nie będziemy mieli problemu z uzupełnieniem butelki. 

 

Odpowiedzialne korzystanie z naturalnych zapachów

Podczas korzystania z naszych zawieszek, pamiętaj, aby robić to odpowiedzialnie. Pamiętaj, żeby zawsze umieszczać swoją zawieszkę zapachową z dala od ognia i dzieci.

Sprawdź naszą kolekcję naturalnych zapachów BARPAGO i poczuj różnicę. Zadbaj o swój dom, samochód i swoje zdrowie z naszymi naturalnymi, długotrwałymi i pachnącymi zapachami.

Rozpocznij swoją podróż do świata naturalnych aromatów.

Up do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl